актуальність насамперед

 

 

Times of Ukraine

 

 

actuality first

 

 

 

 

 

 

 

The Open

Social Tribune

 

 

 

 

Відкрита

Громадська

Трибуна

Головна - Home

 

 

 

 

 

Реклама у нас | Пишите нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Open Social Tribune - Открытая Общественная Трибуна - Відкрита Громадська Трибуна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Don't hesitate to express yourself, your opinion, your personal views at TimesOfU.com

. . . .

Шановні автори і читачі!

В рамках популярної концепції Відкритої Громадської Трибуни, Інтернет-портал Times of Ukraine - TimesOfU.com надає можливість кожному заявити про себе, висловити свою думку, ставши вільним автором.

Головна вимога: творчість автора повинна не тільки приносити почуття задоволення йому самому, але також має бути цікава читачам. Також автор повинен мати почуття соціальної відповідальності.

До публікації приймаються тексти, ілюстрації, відео- та аудіоматеріали. Відео/аудіозапис повинна бути принаймні прийнятної якості, в будь-якому з популярних форматів, тривалістю в розумних межах. Не варто надсилати фото та відео дуже великого розміру.

Не можна надсилати для публікації на Times of Ukraine чужі матеріали. На сторінках порталу Times of Ukraine авторам заборонено використовувати цілком або частково матеріали третіх осіб (простіше кажучи - чужі матеріали), тим більше без їх відома і дозволу.

Виходячи з того, що Інтернет - це міжнародний простір без кордонів, Times of Ukraine надає вільним авторам можливість публікувати свої матеріали на будь-якої з відомих мов світу. Головне, щоб Вас зрозуміли.

Адміністрація порталу Times of Ukraine не редагує матеріали авторів і не несе відповідальність за можливі граматичні помилки в їх матеріалах. Редактори Times of Ukraine не вносять в авторські тексти ніяких виправлень за винятком явних граматичних і пунктуаційних помилок.

Автори повинні залишатися в рамках пристойності і не вживати у матеріалах нецензурні слова і вирази. Такі будуть віддалятися редакторами порталу або матеріал не буде опублікований зовсім.

В рамках відкритої громадської трибуни не розміщуються матеріали відверто замовного, комерційного характеру безкоштовно.

Автори повинні знати, що Times of Ukraine надає можливість читачам оцінювати опубліковані тут матеріали. Times of Ukraine може розміщувати власні коментарі та рецензії на матеріали авторів.

Times of Ukraine ніяк не пов'язаний з публікуються матеріалами і може не розділяти точку зору авторів. Times of Ukraine не несе відповідальності за опубліковані матеріали. Автори несуть повну відповідальність за опубліковані ними матеріали.

На Times of Ukraine немає цензури, але адміністрація порталу залишає за собою право не публікувати будь-який матеріал в разі його суперечності нормам міжнародного права, законам України, а також країн, яким присвячені пропоновані матеріали.

Будь-який матеріал може бути видалений з Times of Ukraine у разі виявлення редакторами порталу порушень авторами умов опублікування тут матеріалів.

При створенні матеріалів автори повинні користуватися тільки перевіреними фактами. Автор, який подав у своєму матеріалі неперевірену, неточну, свідомо помилкову інформацію, назавжди втрачає право розміщувати свої матеріали на Times of Ukraine.

На Times of Ukraine не публікуються образливі, провокаційні та інші сумнівні матеріали.

Усі матеріали в рамках відкритої суспільної трибуни публікуються на Times of Ukraine на безоплатній основі. Автори не отримують від адміністрації порталу ніякого грошового або іншого заохочення, що гарантує їх об'єктивність.

Автори також можуть додати до своєї публікації на Times of Ukraine свій профайл/візитку: коротку професійну інформацію про себе, фото (можна декілька), коротку відео/аудіо презентацію, свою контактну інформацію (включаючи посилання на власні сторінки в соціальних мережах і посилання на власні статті та інші матеріали, опубліковані на Times of Ukraine та інших ресурсах. Однак, наявність подібної візитки не обов'язково для автора.

Вдалої творчості!

Адміністрація порталу Times of Ukraine - TimesOfU.com

 

 

По-русски

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

друк сторінки | верх сторінки | попередня сторінка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Times of Ukraine. All rights reserved

 

 

 

 

Реклама у нас | Про нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Незалежний інформаційний проект

The Times of Ukraine - "Таймс оф Юкрэйн"

- "Таймс оф Юкрейн" - "Часи України"

- "Времена Украины"

 

 

Times of Ukraine

 

 

При повному або частковому використанні матеріалів Times of Ukraine посилання/активне посилання на проект обов'язкове