актуальність насамперед

 

 

Times of Ukraine

 

 

actuality first

 

 

 

 

 

 

 

The Open

Social Tribune

 

 

 

 

Відкрита

Громадська

Трибуна

Реклама у нас | Пишите нам

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | Contact us

 

 

 

 

 

Реклама у нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

Новини - Новости - News

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Політичний бордель

Усі передвиборчі кампанії до біса схожі. Виборці даремно забувають свої відчуття після чергових виборів

Ця стаття нагадає вам післясмак останнього шоу під назвою "Вибори", що привів до влади заздалегідь призначеного кандидата.

Стаття групується на даних реального соціологічного опитування, проведеного Інформаційно-дослідницьким Центром "Український інтелект" протягом вересня 2015 р. напередодні виборів команди київського мера.

Після кампанії «Вибори-2015» в шоці перебувають не тільки кандидати, які витратили мільйони у.о. на перегони, але і самі виборці.

Ті нечисленні представники інформаційного простору, які робили власні опитування і яких, звичайно, ніхто не пустив в телевізор, аж ніяк не можуть підтвердити озвучені рейтинги ані діючого мера, ані інших в трійці «якби переможців».

За період майже півторамісячного щонедільного опитуваннякиян на вулицях 10 районів столиці  (20.09-20.10.2015) ЖОДНОГО разу рейтинг чинного мера не сягнув 40%. Ані Гусовський з «Самопомочі» ані  Мирний зі «Свободи» жодного разу не перетнули жаданих 5% споживацький симпатій на політичному ринку Києва. Дуже хотілося би назвати це поле не «ринком», а «рингом», але в обох випадках більше підходить «політичний бордель», де чемпіони добровільно лягають під фінансових спринтерів навіть не найвищої вагової категорії.

Так, перший тиждень опитувань (15-16.09) показав, наступні результати аналізу передвиборчих настроїв киян:

По потенційним кандидатурам на посаду міського голови 23,77% проголосували б за Віталія Кличко, і майже 29% - схильні викреслити усіх кандидатів. За О. Омельченка віддали би свої голоси 11,3% опитаних, за Олександра Бондаренка - 6,3%, та майже 6% - за Сергія Гусовського, 6,4% набрав би Береза Борислав.

Тобто, на верхній сходинці - В.Кличко, нижче - О. Омельченко, а третя могла би бути розділена поміж Б. Березою, О. Бондаренком та С. Гусовським.

Другий тиждень опитувань (21-22.09) виявив дещо схожі результати, похитнувся  тільки рейтинг кандидатів від «Самопомочі» та «Єдності».

По потенційним кандидатурам на посаду міського голови 28,87% проголосували б за Віталія Кличко, і майже 35% - схильні викреслити усіх кандидатів, за Олександра Бондаренка проголосували б 6,5%, та майже 3,5% - за Сергія Гусовського, 6,4% набрав би Береза Борислав та 7,2% - О. Омельченко.

Таким чином за місяць до виборів, трійка потенційних кандидатів у мери столиці складалася з чинного очільника м. Києва – 28,9%, О. Омельченко - 7,2% та двох претендентів на третє місце -  Берези Борислава – 6,4% та Олександра Бондаренка - 6,5%.

Результати третього тижня опитувань передвиборчих симпатій киян залишив поза межами «прохідності» кандидатів О. Бондаренка та С. Гусовського, залишивши на чемпіонському п’єдесталі В. Кличка та піднявши Березу Б. до другого місця. По потенційним кандидатурам на посаду міського голови 25% проголосували б за Віталія Кличко і 32% - схильні викреслити усіх кандидатів. За Олександра Бондаренка проголосували б 4,3%, та майже 4,5% - за Сергія Гусовського, 8,3% набрав би Береза Борислав і 6,8% - О. Омельченко.

З тиждень до виборів зросла роздратованість громадян щодо політичних сил, які приймають участь у перегонах. Більшість респондентів зазначили, що переважна більшість політичних сил є представниками або старої або дуже старої влади і жодним чином не відображає інтереси громадян.

Станом на 16 жовтня 2015 р.: По потенційним кандидатурам на посаду міського голови 22,3% проголосували б за Віталія Кличко і майже 38% - схильні викреслити усіх кандидатів. За Олександра Бондаренка проголосувало б 6% респондентів, та 4% - за Сергія Гусовського; 6,3% набрав би Береза Борислав і 6% - О. Омельченко.

Результати «екзит-пулів» (точніше було би сказати «екзит - «куль»», які нам наліпила нинішня влада), збили з пантелику не тільки правдиві інформаційні компаній, ігноровані і нинішньою владою, і «папєредніками», але, здається, і самих киян.

Є знаю як у вас, а у мене відчуття як у дитинстві, коли знімаєш з ялинки шоколадну цукерку і встромляєш зуби в шматочок пластилину, дбайливо загорнутого у фантик братиком. І одразу хочеться повторити питання кіно героя Сергійка з одноіменного радянського фільму – «Дядя Петя, ты – дурак?».

Людмила Веспер, Голова Правління ГО "РУС" (http://rusmgo.wix.com/fem-org), директор Інформаційно-дослідницького Центру "Український інтелект" (ukr-monitor.com.ua)

© Times of Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

друк сторінки | верх сторінки | попередня сторінка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | About us | Contact us

© The Kievan®. All rights reserved

 

 

 

 

Реклама у нас | Про нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Independent information project

The Kievan

Незалежний інформаційний проект

The Kievan - "Киеван" - "Киевлянин" - "Киянин"

- Інформаційна група The Times of Ukraine

 

 

The Kievan

 

 

When using materials of The Kievan in full or in part, the reference or the hyperlink to the The Kievan is obligatory. Not for commercial use.

При повному або частковому використанні матеріалів The Kievan посилання/активне посилання на проект обов'язкове