актуальність насамперед

 

 

Times of Ukraine

 

 

actuality first

 

 

 

 

 

 

 

The Open

Social Tribune

 

 

Times of Ukraine - TimesOfU.com

 

 

Відкрита

Громадська

Трибуна

Головна - Home

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | Contact us

 

 

 

 

 

Реклама у нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

Політика - Политика - Politics

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коаліція "тушок" проживе недовго, тому краще відразу перезавантажити владу - Тимошенко

Якщо фракції, що формують нову коаліцію, хочуть побачити у її складі “Батьківщину”, вони повинні виконати п’ять вимог, які мають кардинально змінити соціально-економічну політику в країні, заявила Юлія Тимошенко.

“Якщо курс зміниться, тоді “Батьківщина” буде діяти абсолютно прогнозовано. Ми увійдемо в нову коаліцію, підтримаємо новий уряд, не претендуючи на посади. Але це можливо лише за умови зміни курсу. Іншого варіанту входження “Батьківщини” в коаліцію нема”, - наголосила Тимошенко.

Юлія Тимошенко ще раз нагадала п’ять принципів, на яких ґрунтуються вимоги фракції. Мова йде про розірвання зв’язку кланів з політиками та призначення на посади міністрів фахівців, рекомендованих професійними колами, пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі, забезпечення фермерів державною підтримкою та фінансуванням, виконання вимог підприємців, висунутих на Всеукраїнському бізнес-форумі, зменшення до рівня економічно обґрунтованих комунальних тарифів, скасування ганебного податку на пенсії та індексацію заробітних плат та пенсій.

Тимошенко різко розкритикувала підхід до формування “коаліції на двох”, продемонстрований фракціями БПП та “Народний Фронт”. Вона упевнена, що укрупнювати провладні фракції шляхом Януковича - аморально.

“Скупляти “тушок” аморально, і це є додатковим бар’єром на шляху входження нормальних, відповідальних політичних сил у нову коаліцію. Прикро, що історія так принизливо для України повторюється!” - обурено наголосила  лідер “Батьківщини”.

Виходом із кризової ситуації Тимошенко вважає припинення процесу скуповування депутатів, проведення відкритої публічної дискусії щодо формування нової коаліції на основі нової соціально-економічної програми, реальні кроки по боротьбі з корупцією, наповнення бюджету ресурсами для підняття рівня життя людей.

“Якщо вони хочуть, не змінюючи курсу, без “тушок” створити коаліцію на двох, вони можуть це зробити, але така коаліція не проіснує довго і завершиться повним крахом першої постреволюційної влади. Ми не будемо спільниками ні в корупції, ні в пригноблюванні української нації, ні в знищенні малого бізнесу, фермерства, пенсіонерів, чорнобильців, афганців. Ми не будемо з ними в цьому спільниками. Ми будемо йти тим курсом, який потрібен країні», - вважає лідер “Батьківщини”.

Вона упевнена, що країна потребує змін, однак парламент та уряд, яких підтримують по два відсотки громадян, чіплятимуться за владні крісла і надалі. За  таких умов, на думку Тимошенко, чеснішим виходом є повне перезавантаження влади шляхом дострокових виборів парламенту.

“Якщо сьогодні два відсотки довіри до уряду, два відсотки довіри до парламенту, то правити країною без довіри суспільства - це антиконституційно. Збирайте свої манатки, якщо не здатні керувати країною та йдіть на вибори! Не втягуйте країну в той сором і кризу, в які ви вже Україну затягнули”, - підсумувала Юлія Тимошенко.

01.04.2016

© Times of Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

друк сторінки | верх сторінки | попередня сторінка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | About us | Contact us

© Times of Ukraine. All rights reserved

 

 

 

 

Реклама у нас | Про нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Independent information project

The Times of Ukraine

Незалежний інформаційний проект

The Times of Ukraine - "Таймс оф Юкрэйн"

- "Таймс оф Юкрейн" - "Часи України"

- "Времена Украины"

 

 

Times of Ukraine

 

 

When using materials of Times of Ukraine/Times of U in full or in part, the reference or the hyperlink to the Times of Ukraine/Times of U is obligatory. Not for commercial use. При повному або частковому використанні матеріалів Times of Ukraine посилання/активне посилання на проект обов'язкове