актуальність насамперед

 

 

Times of Ukraine

 

 

actuality first

 

 

 

 

 

 

 

The Open

Social Tribune

 

 

Times of Ukraine - TimesOfU.com

 

 

Відкрита

Громадська

Трибуна

Головна - Home

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | Contact us

 

 

 

 

 

Реклама у нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

Політика - Политика - Politics

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переслідування українського журналіста Сущенка в Росії

Романа Сущенка затримали у жовтні 2016 року в Москві за підозрою у шпигунстві.

У Росії завершилося «розслідування» справи українського журналіста Романа Сущенка, якого підозрюють у шпигунстві. Суд має відбутися в січні наступного року. Захист журналіста розраховує на міжнародну підтримку.

Путинская Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії завершила розслідування кримінальної справи щодо українського журналіста Романа Сущенка, якого звинувачують у шпигунстві.

"Справу стосовно Романа Сущенка закінчено. Ми вже ознайомилися з двома томами справи із десяти", - повідомив у п'ятницю, 10 листопада, його адвокат Марк Фейгін. Того ж дня Московський міський суд відхилив скаргу захисту на продовження терміну арешту Сущенка до 30 листопада.

Співробітники ФСБ затримали Романа Сущенка у жовтні 2016 року в Москві. Російська контррозвідка підозрює журналіста у шпигунстві. "У справі дуже багато складових. Але якщо говорити в цілому, то Романа підозрюють у тому, що він збирав інформацію про вторгнення російських військ в Україну", - розповів адвокат журналіста Фейгін.

ФСБ заявляє, що Сущенко працював на Головне управління розвідки міноборони України, хоча воно вже надало суду заяву про те, що журналіст не є його співробітником.

Роман Сущенко працював кореспондентом інформагентства "Укрінформ" у Парижі та шість років проживав на території Франції. Сторона захисту пояснює, що він неодноразово відвідував Росію і під час затримання перебував там з особистих мотивів, оскільки має у цій країні родичів. За словами дружини журналіста Анжели, її чоловік їздив до брата. Сам Сущенко відкидає висунуті проти нього звинувачення.

Після завершення розслідування захист Сущенка знайомитиметься зі справою. "Ми будемо оскаржувати дії органів слідства і одночасно знайомитися зі справою. Думаю, що це займе листопад-грудень. У січні має розпочатися основне слухання, але через державну таємницю воно буде проходити в закритому режимі", - розповів Марк Фейгін. За його словами, якщо суд буде засідати кожного дня, то розгляд справи може протривати загалом місяць.

© Times of Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

друк сторінки | верх сторінки | попередня сторінка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | About us | Contact us

© Times of Ukraine. All rights reserved

 

 

 

 

Реклама у нас | Про нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Independent information project

The Times of Ukraine

Незалежний інформаційний проект

The Times of Ukraine - "Таймс оф Юкрэйн"

- "Таймс оф Юкрейн" - "Часи України"

- "Времена Украины"

 

 

Times of Ukraine

 

 

When using materials of Times of Ukraine/Times of U in full or in part, the reference or the hyperlink to the Times of Ukraine/Times of U is obligatory. Not for commercial use. При повному або частковому використанні матеріалів Times of Ukraine посилання/активне посилання на проект обов'язкове