актуальність насамперед

 

 

Times of Ukraine

 

 

actuality first

 

 

 

 

 

 

 

The Open

Social Tribune

 

 

Times of Ukraine - TimesOfU.com

 

 

Відкрита

Громадська

Трибуна

Головна - Home

 

 

 

 

 

Реклама у нас | Пишите нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Політика - Политика - Politics

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Преступления Путина классифицировали по международному законодательству

Российские активисты создали видеоролик, в котором рассказали о классификации преступлений Путина и его приспешников в соответствии с Римским статутом.

Видеоролик содержит наглядное описание тех преступлений, за которые в своё время придётся ответить нынешнему хозяину Кремля Путину.

Согласно международному законодательству, в частности Римскому статуту Международного уголовного суда, действия Путина, Шойгу, Медведева, Герасимова и других представителей кремлёвского режима, которые развязали войну против Украины, подпадают под определение преступлений против человечности и военных преступлений, за которые злоумышленникам придётся ответить.

Каддафи, Хусейн, Гитлер, Муссолини, Чаушеску тоже были очень «популярными». Но они сейчас? И где будет Путин? Ему тоже придётся ответить.

"Это обязательно произойдёт. Если же россияне не смогут обуздать своего президента и его пособников, это рано или поздно сделает международное сообщество. Этот ролик - напоминание для Путина, Шойгу, Медведева, Лаврова и других, рейтинг в 146% не гарантирует смерти от старости в своей постели. История знает немало примеров, когда всенародная любовь в один прекрасный день превращалась в необузданный гнев", - говорится в видео.

© Times of Ukraine

. . . .

Злочини Путіна класифікували за міжнароднім законодавством

Російські активісти створили відеоролик, у якому розповіли про класифікацію злочинів Путіна і його поплічників відповідно до Римського статуту.

Відеоролик містить наочний опис тих злочинів, за які свого часу доведеться відповісти нинішньому господарю Кремля Путіну.

Згідно з міжнародним законодавством, зокрема Римським статутом Міжнародного кримінального суду, дії Путіна, Шойгу, Медведєва, Герасимова і інших представників кремлівського режиму, які розв'язали війну проти України, підпадають під визначення злочинів проти людяності і воєнних злочинів, за які зловмисникам доведеться відповісти.

Каддафі, Хусейн, Гітлер, Муссоліні, Чаушеску теж булі дуже «популярними». Але де вони зараз? І де буде Путін? Йому теж доведеться відповісти.

"Це обов'язково станеться. Якщо самі росіяни не зможуть приборкати свого президента і його пособників, це рано чи пізно зробить міжнародне співтовариство. Цей ролик – нагадування для Путіна, Шойгу, Медведєва, Лаврова і інших, що рейтинг в 146% не гарантує смерті від старості у своєму ліжку. Історія знає чимало прикладів, коли всенародна любов одного прекрасного дня перетворювалася на неприборканий гнів", - говориться у відео.

© Times of Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

друк сторінки | верх сторінки | попередня сторінка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Times of Ukraine. All rights reserved

 

 

 

 

Реклама у нас | Про нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Незалежний інформаційний проект

The Times of Ukraine - "Таймс оф Юкрэйн"

- "Таймс оф Юкрейн" - "Часи України"

- "Времена Украины"

 

 

Times of Ukraine

 

 

При повному або частковому використанні матеріалів Times of Ukraine посилання/активне посилання на проект обов'язкове