актуальність насамперед

 

 

Times of Ukraine

 

 

actuality first

 

 

 

 

 

 

 

The Open

Social Tribune

 

 

Times of Ukraine - TimesOfU.com

 

 

Відкрита

Громадська

Трибуна

Головна - Home

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | About us | Contact us

 

 

 

 

 

Реклама у нас | Про нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

ТехноГен - SciTech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За швидкісним Інтернетом Україна випереджає багато країн Європи

Все ж таки Україна залишається розвиненою країною - з потужною атомною енергетикою і великим потенціалом розвитку. За середньої швидкості і якості доступу в Інтернет Україна (20.84 Mbps) знаходиться на 39 місці серед 190 країн світу - випереджаючи такі країни, як Греція (83), Італія (88) і Польща (45).

За співвідношенням ціна/якість Україна входить у першу десятку країн з найкращим Інтернетом у світі. Практично ніде більше в світі більшість населення не може отримати швидкісний Інтернет від 20 до 100 Мбіт/c за еквівалент 5-8 доларів на місяць.

Справа в тому, що в галузі надання послуг Інтернету донедавна взагалі не було ніякого державного регулювання, - галузь розвивалася самостійно. У розвитку локальних мереж були задіяні всі бажаючі. В результаті, на ринку виникла гостра конкурентна боротьба, що не дозволило монополізувати прибуток.

Крім того, допомогла технічна сторона питання - бум підключення до Інтернету у нас почався значно пізніше, ніж у всіх інших розвинених країнах. На той момент у них були поширені технології DSL, тому українським провайдерам вдалося заощадити на цьому велику суму грошей. У 2005-2008 році на зміну DSL-технологіям прийшли оптоволоконні. Що й призвело до такого вибухового якісному зростанню.

У Європі свій розвиток отримала програма «Цифрови Порядок Денний», згідно з яким кожен громадянин Євросоюзу зможе тільки до 2020 року гарантовано отримати підключення до Інтернету на швидкості, що перевищує 20 Мбіт\с (що середній українець має вже зараз).

Зараз тільки 1 з 10 жителів Європи має Інтернет через оптоволокно до будинку (мідь до квартири) - поширена схема у нас. У Південній Кореї та Японії оптоволокна значно більше - 25 і 40% відповідно. Тільки половина європейців користується Інтернетом щодня, а 30% взагалі ніколи не користувалися ним.

Так само як в Україні в ЄС, особливо південних країнах, стоїть питання сільського Інтернету, навіть незважаючи на те, що щільність і доходи населення там в кілька разів вище, ніж в Україні.

Для вирішення забезпечення села швидкісним інтернетом бездротовим чином в країнах Євросоюзу йде запекла боротьба за 1200 Мгц спектру радіочастотного діапазону для того, щоб задовольнити потреби і попит на передачу інформації за допомогою бездротових мереж.

В Україні у багато сіл вже прийшло оптоволокно і локальні мережі, непогано поширений в селі і Wi-Fi.

Топ-10 міст в Україні з самим швидкісним Інтернетом (місто - середня швидкість користувача)

1. Васильків - 45.47 Mbps

2. Хмільник - 45.14 Mbps

3. Курилов - 43.93 Mbps

4. Боярка - 41.83 Mbps

5. Бровари - 41.27 Mbps

6. Світловодськ - 41.06 Mbps

7. Горлівка - 40.82 Mbps

8. Комсомольськ - 40.08 Mbps

9. Кременчук - 39.58 Mbps

10. Сиваш - 39.57 Mbps

© Times of Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

друк сторінки | верх сторінки | попередня сторінка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertise with us | About us | Contact us

© Times of Ukraine. All rights reserved

 

 

 

 

Реклама у нас | Про нас | Пишіть нам

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Independent information project

The Times of Ukraine

Незалежний інформаційний проект

The Times of Ukraine - "Таймс оф Юкрэйн"

- "Таймс оф Юкрейн" - "Часи України"

- "Времена Украины"

 

 

Times of Ukraine

 

 

When using materials of Times of Ukraine/Times of U in full or in part, the reference or the hyperlink to the Times of Ukraine/Times of U is obligatory. Not for commercial use. При повному або частковому використанні матеріалів Times of Ukraine посилання/активне посилання на проект обов'язкове